Ny samarbejdspartner

KALDER ALLE MEDLEMMER

Denne nyheds mail går ud til jer alle samt jeres ANSATTE! 

 

Vi er så heldige og har lavet en aftale med GF forsikring. Denne aftale vedrøre privat forsikringer. Men den går ikke kun bare ud til vores medlemmer. Den går også ud til vores medlemmers ansatte. Vores ansatte kan drage fordele og rabatter ud af at deres chefer er medlemmer i Ribe amts vognmandsforening. Tjek tilbuddene ud og videresend det til jeres ansatte. 

Læs tilbud fra GF hGF K136 202 26 Flyer Gruppeaftale Ribe Amts Vognmandsforening A5 Weber: 

GFs forsikringsassurandør Jesper vil muligsvis give jer et kald på et tidspunkt. Tag positivt i mod ham og få en god dialog.

 

 

EL-aftale fra OK.

Som led i den grønne omstilling, har OK lavet et tilbud på tilslutning af el-ladestandere og el generelt.

Se deres tilbud herNyhedsbrev Juni 2026:

 

 

Fratræder.

Som konsulent for Ribe Amts Vognmandsforening fratræder Jan Peter Bruhn, sin stilling pr. 30. juni 2026, og er herefter ikke til disposition længere.

Jeg takker for gode år i foreningen, hvor jeg har hygget mig med at lære jer at kende og kunne hjælpe hvor der hvor der har været behov for det.

Ønsker foreningen held og lykke fremover.

Med venlig hilsen

Jan Peter Bruhn